Telefon: +48 506 158 991

Darmowa ekspresowa dostawa od 150 zł

Email: info@jbtacticals.com

Staza taktyczna

Staff

Staza taktyczna 95 cm / Tourniquet

Opis:

Wysokiej jakości staza taktyczna w wersji militarnej.
Produkt posiada certyfikat medyczny , Produkt I klasy medycznej.
Proces produkcji odbywa się zgodnie z obowiązującymi w fabryce standardami ISO 13485. Jednostka certyfikująca to TUV SUD.
Nasz zakontraktowany wytwórca jest partnerem wielu znanych marek na rynku Europejskim między innymi dostarcza produkty dla firmy MCKesson oraz HARTMANN.

Staza bardzo wytrzymała, długość 95 cm.

Staza generacji 7 posiada kilka nowych cech, które poprawiają jej skuteczność w porównaniu do starszych modeli. Oto niektóre z najważniejszych cech stazy generacji 7:

  1. Szeroka taśma – taśma w stazie generacji 7 jest szersza niż w starszych modelach, co zapewnia lepszą równowagę między ciśnieniem ucisku a minimalizacją uszkodzenia tkanek.

  2. Mechanizm blokujący – staza generacji 7 ma nowy i ulepszony mechanizm blokujący, który jest bardziej trwały i skuteczny w zatrzymywaniu krwawienia. Jest to ważne, ponieważ jednym z najczęstszych problemów z wcześniejszymi modelami było niekontrolowane rozluźnienie opaski podczas ruchu poszkodowanego.

  3. Szybki i prosty system zapięć – staza generacji 7 ma nowy system zapięć, który pozwala na szybkie i łatwe założenie opaski, nawet podczas ubrania rękawiczek.

  4. Oznaczenie czasu – staza generacji 7 ma specjalne miejsce, gdzie można zapisać czas nałożenia opaski, co jest przydatne dla służb ratunkowych i personelu medycznego.

Wszystkie te cechy sprawiają, że staza generacji 7 jest bardziej skuteczna i łatwiejsza w użyciu niż wcześniejsze modele, co może przyczynić się do poprawy wyników leczenia w sytuacjach nagłych

W zakładce ” o nas” można zobaczyć list referencyjny wystawiony  dla opasek uciskowych marki JB Tactcials.

Formularz wyceny większego zamówienia

Darmowa dostawa

Ekspresowa dostawa za darmo dla zamówień powyżej 150 zł

Darmowe zwroty

Kupując w naszym sklepie masz 30 dni na zwrot towaru

Najwyższa jakość

Wytrzymałe i niezawodne produkty

Bezpieczne zakupy

Szybkie i bezpieczne metody płatności oraz dostawy